Sztoján Barna

Sztoján Barna

Yoozan
20,527.47 km / 100 tracks
Itt követhetitek nyomon, hogy merre járok. Here you can see where I am going. ;-)

Egen profilside

Få din egen profilside med bilde, beskrivelse og alle dine sporinger. Log inn på websiden og sett opp!

RSS Widget

Sztoján Barna

  Veszprém to Leibnitz Mon 13 Jul 2020 by Yoozan
Duration 03:00:13, Distance 235.43 km
  Leibnitz to Veszprém Fri 10 Jul 2020 by Yoozan
Duration 02:58:35, Distance 303.22 km
  Veszprém to Leibnitz Tue 07 Jul 2020 by Yoozan
Duration 03:22:36, Distance 309.58 km
  Kecskemét to Veszprém Mon 06 Jul 2020 by Yoozan
Duration 02:45:33, Distance 193.35 km
  Veszprém to Kecskemét Sun 05 Jul 2020 by Yoozan
Duration 02:01:36, Distance 185.15 km
  Leibnitz to Veszprém Sun 05 Jul 2020 by Yoozan
Duration 03:32:31, Distance 294.71 km
  Leibnitz to Ljubljana Mon 29 Jun 2020 by Yoozan
Duration 01:36:43, Distance 159.66 km
  Ljubljana Flying Fri 12 Jun 2020 by Yoozan
Duration 02:42:29, Distance 356.52 km
  Veszprém to Leibnitz Sun 07 Jun 2020 by Yoozan
Duration 03:14:00, Distance 273.31 km
  Leibnitz to Veszprém Fri 05 Jun 2020 by Yoozan
Duration 03:14:13, Distance 268.32 km
  Portoroz Thu 12 Mar 2020 by Yoozan
Duration 02:41:11, Distance 404.08 km
  Flying Wed 11 Mar 2020 by Yoozan
Duration 02:18:00, Distance 324.84 km
  Flying to Ljubljana Tue 10 Mar 2020 by Yoozan
Duration 02:27:51, Distance 263.60 km
  Sármellék Mon 02 Mar 2020 by Yoozan
Duration 01:49:29, Distance 245.16 km
  Flying Thu 27 Feb 2020 by Yoozan
Duration 01:28:10, Distance 195.68 km
  Caramell to Ligist Tue 18 Feb 2020 by Yoozan
Duration 02:12:55, Distance 174.33 km
  Veszprém to Caramell Sun 16 Feb 2020 by Yoozan
Duration 02:29:06, Distance 113.37 km
  Bad Waltersdorf to Leibnitz Sun 02 Feb 2020 by Yoozan
Duration 03:26:34, Distance 94.50 km
  Leibnitz to Bad Waltersdorf Fri 31 Jan 2020 by Yoozan
Duration 01:43:15, Distance 140.78 km
  Veszprém to Leibnitz Tue 28 Jan 2020 by Yoozan
Duration 02:52:59, Distance 307.87 km
  Leibnitz to Veszprém Sun 26 Jan 2020 by Yoozan
Duration 02:49:30, Distance 305.18 km
  Veszprém to Leibnitz Sun 19 Jan 2020 by Yoozan
Duration 03:09:06, Distance 307.22 km
  Leibnitz to Veszprém Fri 17 Jan 2020 by Yoozan
Duration 02:58:31, Distance 305.22 km
  Veszprém to Leibnitz Mon 06 Jan 2020 by Yoozan
Duration 03:41:33, Distance 341.57 km
  St. Pölten to Veszprém Fri 03 Jan 2020 by Yoozan
Duration 04:37:05, Distance 281.08 km
  Langenlois to St. Pölten Fri 03 Jan 2020 by Yoozan
Duration 00:46:15, Distance 46.75 km
  Gmünd to Loisium Wed 01 Jan 2020 by Yoozan
Duration 01:13:55, Distance 73.38 km
  Veszprém to Ligist Wed 25 Dec 2019 by Yoozan
Duration 04:01:44, Distance 323.14 km
  Ligist to Veszprém Sun 22 Dec 2019 by Yoozan
Duration 03:09:48, Distance 266.42 km
  Leibnitz to Ljubljana Mon 16 Dec 2019 by Yoozan
Duration 02:24:59, Distance 178.01 km
  Veszprém to Leibnitz Sun 01 Dec 2019 by Yoozan
Duration 03:38:45, Distance 242.79 km
  Leibnitz to Veszprém Fri 29 Nov 2019 by Yoozan
Duration 03:44:22, Distance 268.52 km
  Maribor to Leibnitz Wed 27 Nov 2019 by Yoozan
Duration 00:36:07, Distance 47.42 km
  Leibnitz to Maribor Wed 27 Nov 2019 by Yoozan
Duration 02:55:18, Distance 170.41 km
  Leibnitz to Ljubljana Fri 08 Nov 2019 by Yoozan
Duration 02:52:19, Distance 173.69 km
  Veszprém to Leibnitz Sun 03 Nov 2019 by Yoozan
Duration 03:20:56, Distance 307.82 km
  Leibnitz to Veszprém Thu 31 Oct 2019 by Yoozan
Duration 03:16:39, Distance 318.72 km
  Leibnitz to Maribor Sat 26 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:50:07, Distance 48.35 km
  Maribor to Leibnitz Thu 24 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:34:06, Distance 46.97 km
  Leibnitz to Maribor Mon 21 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:14:02, Distance 23.97 km
  Leibnitz to Maribor Sat 19 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:36:35, Distance 48.06 km
  Leibnitz to Maribor Fri 18 Oct 2019 by Yoozan
Duration 02:12:31, Distance 48.63 km
  Maribor to Leibnitz Thu 17 Oct 2019 by Yoozan
Duration 02:02:10, Distance 51.52 km
  Veszprém to Leibnitz Sun 13 Oct 2019 by Yoozan
Duration 03:17:21, Distance 304.69 km
  Leibnitz to Veszprém Fri 11 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:52:02, Distance 79.13 km
  Leibnitz to Maribor Fri 11 Oct 2019 by Yoozan
Duration 02:31:19, Distance 35.93 km
  Maribor to Leibnitz Tue 08 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:31:35, Distance 47.36 km
  Leibnitz to Maribor Tue 08 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:39:11, Distance 52.74 km
  Vienna to Leibnitz Mon 07 Oct 2019 by Yoozan
Duration 02:29:38, Distance 230.15 km
  Leibnitz to Vienna Mon 07 Oct 2019 by Yoozan
Duration 04:53:16, Distance 227.65 km

  Maribor to Leibnitz Sun 06 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:39:17, Distance 51.59 km
  Leibnitz to Maribor Sun 06 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:25:56, Distance 48.00 km
  Leibnitz to Maribor Sat 05 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:35:33, Distance 47.94 km
  Maribor to Leibnitz Thu 03 Oct 2019 by Yoozan
Duration 00:31:02, Distance 47.32 km
  Maribor to Leibnitz Mon 30 Sep 2019 by Yoozan
Duration 00:35:39, Distance 48.87 km
  Leibnitz to Maribor Mon 30 Sep 2019 by Yoozan
Duration 00:28:30, Distance 48.09 km
  Maribor to Leibnitz Sun 29 Sep 2019 by Yoozan
Duration 00:43:23, Distance 47.54 km
  Leibnitz to Maribor Sun 29 Sep 2019 by Yoozan
Duration 00:28:53, Distance 48.04 km
  Leibnitz to Maribor Sat 28 Sep 2019 by Yoozan
Duration 00:38:53, Distance 48.19 km
  Veszprém to Ligist Mon 23 Sep 2019 by Stefanie
Duration 02:02:53, Distance 151.55 km
  Veszprém to Leibnitz Mon 23 Sep 2019 by Yoozan
Duration 03:28:28, Distance 305.11 km
  Veszprém to Leibnitz Mon 26 Aug 2019 by Yoozan
Duration 03:20:09, Distance 139.15 km
  Leibnitz to Veszprém Sun 25 Aug 2019 by Yoozan
Duration 03:12:07, Distance 222.62 km
  Veszprém to Leibnitz Thu 15 Aug 2019 by Yoozan
Duration 03:19:44, Distance 279.65 km
  Ligist to Veszprém Thu 15 Aug 2019 by Yoozan
Duration 03:02:54, Distance 266.44 km
  Maribor to Ligist Mon 29 Jul 2019 by Yoozan
Duration 01:37:07, Distance 92.76 km
  Ligist to Maribor Mon 29 Jul 2019 by Yoozan
Duration 01:28:03, Distance 107.44 km
  Veszprém to Ligist Sun 28 Jul 2019 by Yoozan
Duration 03:05:51, Distance 245.31 km
  Veszprém to Budapest Sat 27 Jul 2019 by Yoozan
Duration 01:28:52, Distance 117.39 km
  Ligist to Vezprém Tue 23 Jul 2019 by Yoozan
Duration 03:15:21, Distance 268.58 km
  Veszprém to Ligist Fri 19 Jul 2019 by Yoozan
Duration 03:10:33, Distance 265.41 km
  Kecskemét to Veszprém Mon 15 Jul 2019 by Yoozan
Duration 02:48:54, Distance 193.25 km
  Veszprém to Kecskemét Sun 14 Jul 2019 by Yoozan
Duration 02:30:03, Distance 199.48 km
  Ligist to Veszprém Mon 08 Jul 2019 by Yoozan
Duration 03:25:49, Distance 273.20 km
  Veszprém to Ligist Fri 05 Jul 2019 by Yoozan
Duration 03:03:15, Distance 265.56 km
  Ligist to Veszprém Mon 01 Jul 2019 by Yoozan
Duration 03:33:01, Distance 268.12 km
  Veszprém to Ligist Fri 28 Jun 2019 by Yoozan
Duration 03:31:15, Distance 268.98 km
  Ligist to Veszprém Mon 24 Jun 2019 by Yoozan
Duration 03:10:45, Distance 266.30 km
  Veszprém to Ligist Thu 20 Jun 2019 by Yoozan
Duration 03:21:22, Distance 265.72 km
  Ligist to Veszprém Thu 13 Jun 2019 by Yoozan
Duration 03:27:20, Distance 267.95 km
  Ligist to Veszprém Tue 21 May 2019 by Yoozan
Duration 03:53:08, Distance 271.09 km
  Veszprém to Ligist Fri 17 May 2019 by Yoozan
Duration 03:11:54, Distance 249.99 km
  Ligist to Veszprém Tue 14 May 2019 by Yoozan
Duration 03:29:02, Distance 267.95 km
  Veszprém to Ligist Sun 12 May 2019 by Yoozan
Duration 03:24:06, Distance 264.81 km
  Ligist to Veszprém Thu 09 May 2019 by Yoozan
Duration 04:57:00, Distance 285.75 km
  Veszprém to Ligist Sun 05 May 2019 by Yoozan
Duration 03:46:59, Distance 267.72 km
  Hitzendorf to Veszprém Fri 03 May 2019 by Yoozan
Duration 03:57:17, Distance 264.49 km
  Veszprém to Ligist Sun 28 Apr 2019 by Yoozan
Duration 03:10:28, Distance 266.22 km
  Veszprém to Ligist Sun 21 Apr 2019 by Yoozan
Duration 03:00:48, Distance 262.77 km
  Ligist to Veszprém Wed 17 Apr 2019 by Yoozan
Duration 03:30:02, Distance 252.33 km
  Veszprém to Ligist Sun 14 Apr 2019 by Yoozan
Duration 03:16:17, Distance 274.20 km
  Ligist to Veszprém Thu 11 Apr 2019 by Yoozan
Duration 04:16:46, Distance 273.67 km
  Veszprém to Ligist Sun 07 Apr 2019 by Yoozan
Duration 03:16:42, Distance 267.84 km
  Ligist to Veszprém Fri 05 Apr 2019 by Yoozan
Duration 05:12:17, Distance 278.46 km
  Veszprém to Ligist Sun 31 Mar 2019 by Yoozan
Duration 02:57:40, Distance 255.96 km
  Ligist to Veszprém Fri 29 Mar 2019 by Yoozan
Duration 03:08:29, Distance 265.15 km
  Veszprém to Ligist Sun 24 Mar 2019 by Yoozan
Duration 03:27:22, Distance 268.47 km
  Ligist to Veszprém Thu 21 Mar 2019 by Yoozan
Duration 03:00:40, Distance 262.62 km
  Veszprém to Ligist Sun 17 Mar 2019 by Yoozan
Duration 03:06:48, Distance 266.43 km
  Ligist to Veszprém Fri 15 Mar 2019 by Yoozan
Duration 02:58:26, Distance 250.03 km