GoldWing Norway Members
FinnMKolbotn-Lindesnes-Gr
8,511.19 km / 32 tracks
JanB
12,341.41 km / 78 tracks
Bluewing
3,937.05 km / 9 tracks
Knut Einar
3,104.11 km / 12 tracks
Kjøpe Valleis.
1,175.79 km / 6 tracks
Lpn
155.41 km / 1 tracks
Longwing
4,153.03 km / 5 tracks
Beddingen
1,528.96 km / 10 tracks
Hesjevik
9,008.86 km / 7 tracks
Venture
0 m / 0 tracks

Group page with URL

Create a group and collect tracks from friends, family, clubs or work on a page like this. Log into your account and set it up today!



GoldWing Norway Members

Her er alle turer til våre medlemmer

  Til Drammen Sat 31 Jul 2021 by JanB
Duration 12:46:14, Distance 278.18 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Thu 29 Jul 2021 by FinnMKolbotn-Lindesnes-Gr
Duration 05:30:34, Distance 210.13 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Wed 28 Jul 2021 by FinnMKolbotn-Lindesnes-Gr
Duration 00:54:01, Distance 23.16 km
241215-22072021-155835.jpg 240409-14072021-131214.jpg 239895-09072021-084314.jpg
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Tue 27 Jul 2021 by FinnMKolbotn-Lindesnes-Gr
Duration 08:49:09, Distance 365.81 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Mon 26 Jul 2021 by FinnMKolbotn-Lindesnes-Gr
Duration 09:22:52, Distance 435.07 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sun 25 Jul 2021 by FinnM
Duration 06:59:07, Distance 403.08 km
  All In på vei hjem fra ... Sun 25 Jul 2021 by Knut Einar
Duration 05:50:06, Distance 274.19 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sat 24 Jul 2021 by FinnM
Duration 06:26:14, Distance 327.97 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Thu 22 Jul 2021 by FinnM
Duration 07:13:29, Distance 380.08 km
239422-03072021-173115.jpg 239021-28062021-121918.jpg 239021-28062021-091505.jpg
  All In Mc Granli klubbt ... Thu 22 Jul 2021 by Knut Einar
Duration 08:40:27, Distance 306.65 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Wed 21 Jul 2021 by FinnM
Duration 07:10:03, Distance 370.50 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Tue 20 Jul 2021 by FinnM
Duration 05:51:57, Distance 334.38 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Mon 19 Jul 2021 by FinnM
Duration 04:07:12, Distance 180.96 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sun 18 Jul 2021 by FinnM
Duration 06:31:48, Distance 156.71 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sat 17 Jul 2021 by FinnM
Duration 10:05:10, Distance 397.51 km
  Kolbotn - Ballstad mm Fri 16 Jul 2021 by FinnM
Duration 02:18:48, Distance 37.55 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Thu 15 Jul 2021 by FinnM
Duration 07:17:53, Distance 269.88 km
  Kolbotn - Statsråd Lehmkul Wed 14 Jul 2021 by FinnM
Duration 04:48:47, Distance 108.12 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Wed 14 Jul 2021 by FinnM
Duration 05:43:46, Distance 183.25 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Tue 13 Jul 2021 by FinnM
Duration 06:14:45, Distance 257.15 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Mon 12 Jul 2021 by FinnM
Duration 08:31:45, Distance 330.21 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sun 11 Jul 2021 by FinnM
Duration 05:31:36, Distance 188.33 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Fri 09 Jul 2021 by FinnM
Duration 09:35:52, Distance 188.73 km
  Hjem fra Arendal Fri 09 Jul 2021 by JanB
Duration 01:28:39, Distance 73.00 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Thu 08 Jul 2021 by FinnM
Duration 08:13:18, Distance 246.54 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Wed 07 Jul 2021 by FinnM
Duration 07:53:45, Distance 324.81 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Tue 06 Jul 2021 by FinnM
Duration 09:37:04, Distance 402.83 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Mon 05 Jul 2021 by FinnM
Duration 09:29:13, Distance 297.67 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sat 03 Jul 2021 by FinnM
Duration 08:44:39, Distance 266.34 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Fri 02 Jul 2021 by FinnM
Duration 09:29:24, Distance 323.04 km
  Tittel: Kolbotn-Lindesn ... Thu 01 Jul 2021 by FinnM
Duration 07:46:34, Distance 283.20 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Wed 30 Jun 2021 by FinnM
Duration 08:19:35, Distance 259.16 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Tue 29 Jun 2021 by FinnM
Duration 08:57:38, Distance 301.75 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Mon 28 Jun 2021 by FinnM
Duration 03:43:55, Distance 120.78 km
  Hjem fra hytta til Anne Sun 27 Jun 2021 by JanB
Duration 03:20:03, Distance 203.95 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sun 27 Jun 2021 by FinnM
Duration 08:39:10, Distance 290.15 km
  Kolbotn-Lindesnes-Grens ... Sat 26 Jun 2021 by FinnM
Duration 07:40:22, Distance 246.34 km
  Til hytta Fri 25 Jun 2021 by JanB
Duration 01:39:28, Distance 76.42 km
  Kr.sand - Stavanger Wed 23 Jun 2021 by JanB
Duration 03:39:22, Distance 233.67 km
  MC-RAVN 19/6 Sun 20 Jun 2021 by JanB
Duration 02:54:43, Distance 41.94 km
  Mc Ravn 18.6 Fri 18 Jun 2021 by JanB
Duration 02:40:09, Distance 34.76 km
  Kristiansand Sun 13 Jun 2021 by JanB
Duration 03:08:55, Distance 237.86 km
  Tindeturen 2021 Sun 13 Jun 2021 by Knut Einar
Duration 17:10:47, Distance 775.73 km
  Tønsberg Fri 11 Jun 2021 by JanB
Duration 04:18:11, Distance 234.47 km
  Sykle hjem. Thu 10 Jun 2021 by Knut Einar
Duration 00:21:47, Distance 3.65 km
  Hjem Thu 10 Jun 2021 by Knut Einar
Duration 00:14:56, Distance 8.05 km
  Jobb Thu 10 Jun 2021 by Knut Einar
Duration 00:33:54, Distance 9.89 km
  Birkeland - Lilledand Fri 28 May 2021 by JanB
Duration 02:22:02, Distance 92.69 km
  MC-ravning 1/5 Sat 01 May 2021 by JanB
Duration 02:00:56, Distance 38.34 km
  Mc-ravning 30/4 Fri 30 Apr 2021 by JanB
Duration 02:53:56, Distance 73.25 km
  MC-ravning 24.4 Sat 24 Apr 2021 by JanB
Duration 02:46:44, Distance 59.24 km
  Pensjonistfieb Wed 21 Apr 2021 by JanB
Duration 00:42:59, Distance 35.03 km
  Påsketur 1 Thu 01 Apr 2021 by JanB
Duration 03:23:16, Distance 154.33 km
  MC-ravn 26/9 Sat 26 Sep 2020 Race with 1 participants
JanB
  MC-RAVN 19/9 Sat 19 Sep 2020 by JanB
Duration 03:06:10, Distance 70.94 km
  Hjem fra Oslo Thu 17 Sep 2020 by JanB
Duration 05:06:38, Distance 417.80 km
  Til Maura Mon 14 Sep 2020 by JanB
Duration 01:06:13, Distance 63.79 km
  Tur til Oslo Sun 13 Sep 2020 by JanB
Duration 05:02:20, Distance 375.62 km
  MC-RAVN 12/9 Sat 12 Sep 2020 by JanB
Duration 03:24:31, Distance 73.28 km
  Høsttur med GWCN Buskerud Sat 12 Sep 2020 by Bluewing
Duration 03:38:49, Distance 157.51 km
  Siste langtur 2020 Sun 06 Sep 2020 by Bumblebee
Duration 11:04:01, Distance 624.31 km
  MC-RAVNING 5/9 Sun 06 Sep 2020 by JanB
Duration 03:55:54, Distance 72.32 km
  Tur retur europris på S ... Sat 05 Sep 2020 by Bumblebee
Duration 05:04:15, Distance 327.00 km
  Søndags tur. Sun 30 Aug 2020 by Bumblebee
Duration 02:48:37, Distance 152.84 km
  MC-RAVNING 29/8 Sun 30 Aug 2020 by JanB
Duration 03:57:18, Distance 71.09 km
  Evje Sun 23 Aug 2020 by JanB
Duration 03:18:05, Distance 151.34 km
  Drammen - Kristiansand Thu 13 Aug 2020 by JanB
Duration 04:11:02, Distance 291.39 km
  En tur til Barnebarn Tue 11 Aug 2020 by JanB
Duration 03:38:31, Distance 238.80 km
  Hjem fra Sommerwing Sun 02 Aug 2020 by JanB
Duration 06:18:16, Distance 391.20 km
  Lørdagstur MEF GWCN Sat 01 Aug 2020 by JanB
Duration 02:41:19, Distance 126.29 km
  Til Sommerwing Fri 31 Jul 2020 by JanB
Duration 06:21:13, Distance 377.37 km
  Sommer-Wing i Uvdal Fri 31 Jul 2020 by Bluewing
Duration 02:21:49, Distance 130.11 km
  Egersund - Porsgrunn Fri 31 Jul 2020 by Bluewing
Duration 07:16:22, Distance 391.80 km
  Bumblebee på vei hjem f ... Sat 25 Jul 2020 by Bumblebee
Duration 05:22:46, Distance 308.73 km
  Bumblebee på 3dagers tu ... Wed 22 Jul 2020 by Bumblebee
Duration 06:13:22, Distance 313.07 km
  Hokksund Tue 21 Jul 2020 by JanB
Duration 08:36:44, Distance 617.74 km
  Sommertur 2020 Sun 28 Jun 2020 by JanB
Duration 20:22:31, Distance 989.57 km
  Hente henger Tue 23 Jun 2020 by JanB
Duration 00:25:08, Distance 14.08 km
  MC-RAVN 20/6 Sat 20 Jun 2020 by JanB
Duration 03:46:49, Distance 68.27 km

238942-27062021-175725.jpg 238870-27062021-125158.jpg 238659-25062021-125903.jpg
  Lauvvik TIL Egersund Sat 20 Jun 2020 by Bluewing
Duration 03:35:08, Distance 104.72 km
  Tur hvor??? Sun 14 Jun 2020 by Hesjevik
Duration 08:40:42, Distance 507.00 km
  Kragerø - hjem Mon 08 Jun 2020 by JanB
Duration 02:11:10, Distance 149.79 km
  Kr.Sand - Kragerø Sat 06 Jun 2020 by JanB
Duration 02:44:46, Distance 148.59 km
  Pinsaetur Mon 01 Jun 2020 by JanB
Duration 00:57:45, Distance 39.48 km
238659-25062021-124146.jpg 238659-25062021-115552.jpg 237091-10062021-051744.jpg
  Mosjøen hjem Sun 31 May 2020 by Hesjevik
Duration 01:45:26, Distance 88.16 km
  MC-RAVN 30/6 Sun 31 May 2020 by JanB
Duration 03:57:19, Distance 84.97 km
  På vei østover Sat 30 May 2020 by Longwing
Duration 02:18:46, Distance 28.24 km
  Mosjøen Fri 29 May 2020 by Hesjevik
Duration 13:09:54, Distance 497.14 km
  Tur til Valle Fri 29 May 2020 by Bluewing
Duration 05:15:10, Distance 205.53 km
  MC-RAVN 23/5 Sat 23 May 2020 by JanB
Duration 03:45:26, Distance 41.12 km
  Rundtur Sat 23 May 2020 by Hesjevik
Duration 10:03:33, Distance 340.43 km
  Tur2 Thu 21 May 2020 by Hesjevik
Duration 03:55:33, Distance 164.27 km
  MC- ravn 16.mai Sun 17 May 2020 by JanB
Duration 04:29:19, Distance 110.53 km
  MC-RAVN 9.mai Sun 10 May 2020 by JanB
Duration 03:31:09, Distance 112.48 km
  Tur til førde 002 Sat 09 May 2020 by Longwing
Duration 04:31:14, Distance 96.42 km
  Rundt omkring Sun 03 May 2020 by Kjøpe Valleis.
Duration 04:27:36, Distance 244.66 km
  Første tur Sun 03 May 2020 by Hesjevik
Duration 01:04:33, Distance 74.72 km
  On the road Sat 02 May 2020 by JanB
Duration 02:51:47, Distance 169.11 km
  1.mai tur Fri 01 May 2020 by JanB
Duration 01:38:52, Distance 51.31 km
  MC-ravn Thu 30 Apr 2020 by JanB
Duration 02:48:35, Distance 73.61 km
  Søndag Sun 26 Apr 2020 by Beddingen
Duration 02:54:34, Distance 155.42 km
  Valle i Setesdal Thu 23 Apr 2020 by Kjøpe Valleis.
Duration 04:49:40, Distance 312.75 km
  Flekkefj /jøssingf6 Tue 21 Apr 2020 by Tkngutta på tur
Duration 05:23:20, Distance 291.94 km
  Flekkus Tue 21 Apr 2020 by Tkn
Duration 00:00:30, Distance 0 m
  Agder og telemark Sun 19 Apr 2020 by Bryggeriet
Duration 09:49:05, Distance 600.01 km
  Tur til førde Sat 18 Apr 2020 by Longwing
Duration 03:46:30, Distance 110.62 km
  Mandal - Når mannen ska ... Thu 16 Apr 2020 by JanB
Duration 02:06:19, Distance 93.34 km
  Mabdalstur Thu 16 Apr 2020 by Bryggeriet
Duration 02:09:46, Distance 89.42 km
  Tur med fruen Fri 10 Apr 2020 by JanB
Duration 01:34:38, Distance 106.73 km
  Dagen kaffetur Sat 28 Mar 2020 by JanB
Duration 03:40:07, Distance 221.23 km
  Fredagstur med kaffestopp Fri 27 Mar 2020 by JanB
Duration 02:37:47, Distance 113.45 km
  Lindesnes Fri 27 Mar 2020 by JanB
Duration 03:16:33, Distance 165.72 km
  Bytur Sat 21 Mar 2020 by JanB
Duration 00:13:44, Distance 6.97 km
  Vennesla Wed 04 Mar 2020 by JanB
Duration 01:08:27, Distance 42.17 km
  Kommer til Drammen Thu 28 Nov 2019 by JanB
Duration 00:21:25, Distance 18.62 km
  Fra UK to home Tue 01 Oct 2019 by JanB
Duration 05:33:28, Distance 257.26 km
  To UK Thu 26 Sep 2019 by JanB
Duration 12:24:23, Distance 359.90 km
  Mc-ravn 21/9 Sun 22 Sep 2019 by JanB
Duration 01:52:42, Distance 51.25 km
  Ferietur Sun 15 Sep 2019 by Leif H
Duration 04:12:01, Distance 7,337.14 km
  Tur /Retur Kragerø Sun 15 Sep 2019 by JanB
Duration 03:51:18, Distance 284.68 km
  Hjem fra Evje Sat 14 Sep 2019 by JanB
Duration 01:21:09, Distance 1.29 km
  Hjem fra Drammen Sun 08 Sep 2019 by JanB
Duration 03:23:21, Distance 273.10 km
  Telemark-Fredrikstad Sun 08 Sep 2019 by Beddingen
Duration 05:14:11, Distance 260.32 km
  Tur med Leeres Fri 06 Sep 2019 by Beddingen
Duration 05:36:32, Distance 243.70 km
  Til Oslo Thu 05 Sep 2019 by JanB
Duration 04:27:43, Distance 339.84 km
  MC-RAVN 31/8 Sun 01 Sep 2019 Race with 1 participants
JanB, -
  Tur ti Vennesla Wed 28 Aug 2019 by JanB
Duration 01:07:25, Distance 43.70 km
  Trollstigen Wed 28 Aug 2019 by Lpn
Duration 02:55:41, Distance 155.41 km
  Ölandstur Mon 26 Aug 2019 by Bluewing
Duration 00:39:00, Distance 1,312.57 km
  MC-ravn 24/8 Sun 25 Aug 2019 by JanB
Duration 02:43:54, Distance 60.47 km
  Fredrikstad - Nøssemark Sat 24 Aug 2019 by Beddingen
Duration 04:28:49, Distance 237.55 km
  Ettermiddagstur Wed 21 Aug 2019 by Beddingen
Duration 02:25:04, Distance 120.70 km
  Hjem fra Øyer Mon 19 Aug 2019 by JanB
Duration 07:52:49, Distance 515.70 km
  Goldwing tour 2019-1 Mon 19 Aug 2019 by Longwing
Duration 01:53:34, Distance 3,873.27 km
  Drammen - Lillehammer Fri 16 Aug 2019 by JanB
Duration 03:02:37, Distance 196.07 km
  Til Drammen Thu 15 Aug 2019 by JanB
Duration 01:33:34, Distance 130.34 km
  Onsdagstur til Chalotte ... Wed 14 Aug 2019 by Bluewing
Duration 04:20:52, Distance 226.47 km
  MC-rivning Sun 11 Aug 2019 by JanB
Duration 02:00:33, Distance 38.02 km
  Tur til jobb Wed 07 Aug 2019 by Beddingen
Duration 02:36:06, Distance 32.18 km
  Ettermiddagstur Tue 06 Aug 2019 by Beddingen
Duration 01:17:25, Distance 47.00 km
  Riga-Tallin-Karlstad-Kløta Tue 06 Aug 2019 by Bluewing
Duration 13:22:44, Distance 986.70 km
  Rondane - Fredrikstad Sun 04 Aug 2019 by Beddingen
Duration 08:17:31, Distance 432.08 km
  MC-ravning Sun 04 Aug 2019 by JanB
Duration 01:53:23, Distance 62.41 km
  Kristiansand Fri 02 Aug 2019 by JanB
Duration 00:40:33, Distance 16.29 km
  Danmark Thu 01 Aug 2019 by JanB
Duration 05:10:12, Distance 391.25 km
  Kløfta - Svenljunga Fri 26 Jul 2019 by Bluewing
Duration 08:45:11, Distance 421.63 km
  Modeby Fri 26 Jul 2019 by JanB
Duration 01:05:07, Distance 40.39 km
  Hjem fra Mandal Thu 25 Jul 2019 by JanB
Duration 00:47:58, Distance 44.21 km
  Til Mandal Thu 25 Jul 2019 by JanB
Duration 01:05:21, Distance 43.41 km
  Drammen - Kristiansand Mon 15 Jul 2019 by JanB
Duration 03:44:24, Distance 290.65 km
  Til Lillehammer og tilbake Sat 13 Jul 2019 by JanB
Duration 12:20:18, Distance 713.76 km
  MC-RAVN Palmesus 1 Sat 06 Jul 2019 by MC-Ravn
Duration 03:40:18, Distance 35.30 km
  Goldwing tour 2019 Mon 01 Jul 2019 by Longwing
Duration 01:08:21, Distance 44.47 km
  Tur fra Sottevik Feries ... Sun 30 Jun 2019 by GWCN
Duration 00:39:35, Distance 29.42 km
  Skottevik Feriesenter Sun 30 Jun 2019 by GWCN
Duration 01:02:59, Distance 38.32 km
  MC-RAVN 29/6 Sun 30 Jun 2019 by Mc-ravn
Duration 02:46:19, Distance 20.24 km
  Fra Bjåvann og hjem Sun 23 Jun 2019 by MC
Duration 00:36:16, Distance 22.77 km