Kjæresteparet

Kjæresteparet

Christer
40,276.37 km / 100 tracks
Kristin og Christer sine turer i inn og utland med bil, motorsykkel og buss.

Egen profilside

Få din egen profilside med bilde, beskrivelse og alle dine sporinger. Log inn på websiden og sett opp!

RSS Widget

Kjæresteparet

  Maxitassen - GK Tue 07 Jul 2020 by Christer
Duration 07:07:43, Distance 531.48 km
  HD-Tur i Trøndelag Sun 05 Jul 2020 by Christer
Duration 02:26:27, Distance 95.74 km
  Maxitassen /Hente Ida K Wed 24 Jun 2020 by Christer
Duration 03:15:40, Distance 174.83 km
212528-07072020-105117.jpg 212407-05072020-125118.jpg 212407-05072020-123731.jpg
  HD - Tur med Live Marita Wed 24 Jun 2020 by Christer
Duration 01:50:56, Distance 53.90 km
  HD - Hjem 💋 Sat 20 Jun 2020 by Christer
Duration 08:06:24, Distance 526.58 km
  Maxitassen - GK Thu 11 Jun 2020 by Christer
Duration 06:36:53, Distance 524.33 km
  Maxitassen - Hjem Mon 08 Jun 2020 by Christer
Duration 06:14:23, Distance 523.00 km
  Siste turen med X-Trailen Thu 04 Jun 2020 by Christer
Duration 00:24:15, Distance 19.22 km
  Maxitassen - GK Mon 01 Jun 2020 by Christer
Duration 06:04:42, Distance 527.06 km
210380-11062020-120255.jpg 210171-08062020-100838.jpg 209912-04062020-130254.jpg
  Maxitassen - hjem ❤️ Thu 28 May 2020 by Christer
Duration 06:10:53, Distance 520.38 km
  Maxitassen - GK Tue 12 May 2020 by Christer
Duration 05:58:01, Distance 526.50 km
  Maxitassen - Hjem Sun 03 May 2020 by Christer
Duration 07:06:23, Distance 535.91 km
  HD - tur med Erlend. Se ... Sat 02 May 2020 by Christer
Duration 04:13:19, Distance 149.99 km
  Maxitassen - GK Thu 30 Apr 2020 by Christer
Duration 07:38:58, Distance 551.30 km
  Maxitassen - Casa Love Thu 12 Mar 2020 by Christer
Duration 06:16:10, Distance 532.24 km
  UB - GK Sun 08 Mar 2020 by Christer
Duration 07:46:46, Distance 535.21 km
  UB - Casa Love Fri 06 Mar 2020 by Christer
Duration 07:55:31, Distance 537.48 km
  UB - Gardermoen Wed 04 Mar 2020 by Christer
Duration 06:08:25, Distance 447.32 km
  UB - Casa Love Tue 03 Mar 2020 by Christer
Duration 06:13:11, Distance 524.16 km
  Maxitassen - GK Mon 02 Mar 2020 by Christer
Duration 06:21:04, Distance 523.68 km
  Maxitassen - Casa Love Thu 27 Feb 2020 by Christer
Duration 06:18:26, Distance 523.25 km
  Maxitassen - GK Mon 24 Feb 2020 by Christer
Duration 07:18:59, Distance 530.22 km
  Maxitassen - Hjem til ♥️ Wed 19 Feb 2020 by Christer
Duration 06:39:08, Distance 525.55 km
  F1 - Til GK Tue 18 Feb 2020 by Christer
Duration 08:50:03, Distance 623.79 km
  F1 - på hjemvei 😁 Tue 18 Feb 2020 by Christer
Duration 11:21:28, Distance 861.91 km
  Leiebil - Frankfurt Sun 16 Feb 2020 by Christer
Duration 01:41:37, Distance 162.98 km
  Leiebil - Dieter Sun 16 Feb 2020 by Christer
Duration 01:37:09, Distance 163.59 km
  Leiebil - Hübner Sat 15 Feb 2020 by Christer
Duration 01:17:50, Distance 42.49 km
  Leiebil - Frankfurt Thu 13 Feb 2020 by Christer
Duration 01:15:46, Distance 81.96 km
  F1 - Paderborn - Frankf ... Thu 13 Feb 2020 by Christer
Duration 08:17:48, Distance 588.25 km
  F1 - Hamburg Dag 2 Wed 12 Feb 2020 by Christer
Duration 17:49:47, Distance 467.04 km
  F1 - Aalborg Dag 1 Mon 10 Feb 2020 by Christer
Duration 00:59:46, Distance 75.30 km
  F1 - Gøteborg Dag 1 Mon 10 Feb 2020 by Christer
Duration 03:44:08, Distance 311.03 km
  UB - Til GK Sun 09 Feb 2020 by Christer
Duration 08:16:32, Distance 528.22 km
  Flyttelasset til Trondh ... Thu 06 Feb 2020 by Christer
Duration 07:14:05, Distance 523.46 km
  Til GK Mon 27 Jan 2020 by Christer
Duration 05:56:28, Distance 523.18 km
  Til 💞 min Fri 24 Jan 2020 by Christer
Duration 06:29:30, Distance 443.47 km
  Til Frankfurt Thu 23 Jan 2020 by Christer
Duration 03:51:51, Distance 98.03 km
  Heymann Thu 23 Jan 2020 by Christer
Duration 01:17:06, Distance 76.77 km
  Til GK og ♥️ Mon 20 Jan 2020 by Christer
Duration 11:04:40, Distance 528.83 km
  Til Trondheim Sun 19 Jan 2020 by Christer
Duration 07:26:36, Distance 500.00 km
  Til Nordisk Fri 17 Jan 2020 by Christer
Duration 07:13:32, Distance 499.59 km
  Til ♥️ min Wed 15 Jan 2020 by Christer
Duration 08:03:30, Distance 527.24 km
  Til GK Sun 12 Jan 2020 by Christer
Duration 06:34:12, Distance 536.93 km
  Til kjæresten ♥️ Fri 10 Jan 2020 by Christer
Duration 06:16:56, Distance 473.16 km
  Til GK i ❄️ vær Sun 05 Jan 2020 by Christer
Duration 08:23:58, Distance 544.26 km
  Til ♥️ på 13 månedersdagen Fri 03 Jan 2020 by Christer
Duration 07:29:37, Distance 545.36 km
  Til GK Thu 02 Jan 2020 by Christer
Duration 03:23:29, Distance 277.49 km
  Kjevik Mon 30 Dec 2019 by Christer
Duration 02:05:03, Distance 178.20 km
  Til GK Sun 29 Dec 2019 by Christer
Duration 07:29:16, Distance 541.17 km

209713-01062020-135854.jpg 209713-01062020-135526.jpg 207145-03052020-140705.jpg
  Til ♥️ Fri 20 Dec 2019 by Christer
Duration 02:32:40, Distance 323.73 km
  Til ♥️ Fri 06 Dec 2019 by Christer
Duration 08:53:12, Distance 575.28 km
  Til ♥️ Thu 21 Nov 2019 by Christer
Duration 12:33:27, Distance 552.21 km
  Maxitassen - GK Wed 16 Oct 2019 by Christer
Duration 06:27:32, Distance 533.74 km
  Maxitassen - Til ♥️ min Tue 15 Oct 2019 by Christer
Duration 06:37:08, Distance 552.89 km
207036-02052020-144559.jpg 207036-02052020-133224.jpg 207036-02052020-115310.jpg
  HD - Siste tur / sesong ... Sun 06 Oct 2019 by Christer
Duration 01:12:56, Distance 42.35 km
  F5 til GK Sun 29 Sep 2019 by Christer
Duration 07:35:50, Distance 515.47 km
  F5 til ♥️ Thu 26 Sep 2019 by Christer
Duration 11:49:21, Distance 515.54 km
  Tog - Breda til Schiphol Wed 25 Sep 2019 by Christer
Duration 01:36:12, Distance 131.21 km
  UB - Fra Hamburg til Breda Mon 23 Sep 2019 by Christer
Duration 06:05:33, Distance 529.66 km
  Ub - Hirtshals til Hamburg Sun 22 Sep 2019 by Christer
Duration 05:06:29, Distance 516.02 km
  X-Trail - Til Drammen Sun 15 Sep 2019 by Christer
Duration 06:33:44, Distance 515.66 km
  F1 - Venabu retur Sun 08 Sep 2019 by Christer
Duration 10:29:22, Distance 610.14 km
  F1 - Venabu Thu 05 Sep 2019 by Christer
Duration 09:04:54, Distance 561.43 km
  Maxitassen - Til GK Wed 04 Sep 2019 by Christer
Duration 11:13:55, Distance 946.45 km
  Maxitassen - BRU til HAM Tue 03 Sep 2019 by Christer
Duration 07:48:54, Distance 595.34 km
  Maxitassen - Brussel Sun 01 Sep 2019 by Christer
Duration 10:48:46, Distance 685.01 km
  Maxitassen - Hamburg Sun 01 Sep 2019 by Christer
Duration 09:37:58, Distance 912.80 km
  Maxitassen -GK Sun 25 Aug 2019 by Christer
Duration 06:30:30, Distance 564.28 km
  Maxitassen - GK til ♥️ 💑 Fri 23 Aug 2019 by Christer
Duration 05:53:31, Distance 528.27 km
  Maxitassen - GK Thu 22 Aug 2019 by Christer
Duration 06:33:58, Distance 438.38 km
  Maxitassen - Bergen til ♥️ Thu 22 Aug 2019 by Christer
Duration 08:35:26, Distance 472.40 km
  Maxitassen - Drammen Fri 16 Aug 2019 by Christer
Duration 07:29:33, Distance 521.14 km
  HD - Drammen Wed 07 Aug 2019 by Christer
Duration 07:57:11, Distance 530.04 km
  HD - Fra Kiran Tue 06 Aug 2019 by Christer
Duration 02:57:21, Distance 163.34 km
  HD - Roan Mon 05 Aug 2019 by Christer
Duration 02:22:16, Distance 49.73 km
  HD - Trondheim Sun 04 Aug 2019 by Christer
Duration 09:52:23, Distance 679.37 km
  Maxitassen - ? Wed 31 Jul 2019 by Christer
Duration 06:52:51, Distance 471.11 km
  Maxitassen - Bergen Mon 29 Jul 2019 by Christer
Duration 06:53:49, Distance 482.69 km
  F1 - Kiel Wed 17 Jul 2019 by Christer
Duration 01:54:25, Distance 98.51 km
  F1 - Hamburg Tue 16 Jul 2019 by Christer
Duration 07:29:41, Distance 558.59 km
  Scooter - Harley Davids ... Fri 12 Jul 2019 by Christer
Duration 00:48:30, Distance 35.13 km
  F1 - Utflukt Gruyère Thu 11 Jul 2019 by Christer
Duration 01:38:01, Distance 71.89 km
  F1 - Utfukt Vevey Wed 10 Jul 2019 by Christer
Duration 01:47:39, Distance 37.44 km
  F1 - Vevey Tue 09 Jul 2019 by Christer
Duration 08:21:04, Distance 517.01 km
  F1 - Frankfurt am Main Mon 08 Jul 2019 by Christer
Duration 10:28:15, Distance 627.69 km
  F1 - Oslo Sun 07 Jul 2019 by Christer
Duration 01:47:53, Distance 59.77 km
  HD - Vindfjell Tue 02 Jul 2019 by Christer
Duration 03:05:28, Distance 137.53 km
  F1 - København Sun 30 Jun 2019 by Christer
Duration 00:24:47, Distance 12.95 km
  F1 - Goslar Mon 24 Jun 2019 by Christer
Duration 09:18:03, Distance 619.06 km
  F1 - København Sun 23 Jun 2019 by Christer
Duration 08:34:42, Distance 631.19 km
  HD - Tur med Erlend Sat 22 Jun 2019 by Christer
Duration 04:01:34, Distance 154.09 km
  Pinsetur retur fra Bergen Tue 11 Jun 2019 by Christer
Duration 08:15:35, Distance 443.23 km
  Pinsetur til Bergen Sun 09 Jun 2019 by Christer
Duration 07:02:45, Distance 478.17 km
  HD - Kveldstur / Hurum Mon 03 Jun 2019 by Christer
Duration 03:24:41, Distance 146.86 km
  UB - Eiksetra / Sjekke vei Mon 03 Jun 2019 by Christer
Duration 01:14:44, Distance 41.30 km
  Øvelseskjøre med Victoria Sun 02 Jun 2019 by Christer
Duration 02:14:26, Distance 117.91 km
  HD - Kveldstur Sun 19 May 2019 by Christer
Duration 01:21:33, Distance 55.36 km
  HD - 16.mai tur Thu 16 May 2019 by Christer
Duration 03:31:04, Distance 191.86 km
  HD - Kveldstur Hurum Wed 15 May 2019 by Christer
Duration 02:33:52, Distance 62.15 km