Rullende Pensjonist

Rullende Pensjonist

JanB
3,691.94 km / 24 tracks
Har valgt MC i stedet for bil
Har valgt sittekomfort istedet for fart
Restultatet er en GoldWing 1800

Custom profile page

Get your own track channel with photo, description and all your tracks. Login to the website and setup a custom profile today!

RSS Widget

Rullende Pensjonist

  Tur /Retur Kragerø Sun 15 Sep 2019 by JanB
Duration 03:51:18, Distance 284.68 km
  Hjem fra Evje Sat 14 Sep 2019 by JanB
Duration 01:21:09, Distance 1.29 km
  Hjem fra Drammen Sun 08 Sep 2019 by JanB
Duration 03:23:21, Distance 273.10 km
186652-19082019-124832.jpg 182410-14072019-075816.jpg 181958-13072019-162304.jpg
  Til Oslo Thu 05 Sep 2019 by JanB
Duration 04:27:43, Distance 339.84 km
  MC-RAVN 31/8 Sun 01 Sep 2019 - Race with 2 participants
JanB, Kvase
  Tur ti Vennesla Wed 28 Aug 2019 by JanB
Duration 01:07:25, Distance 43.70 km
  MC-ravn 24/8 Sun 25 Aug 2019 by JanB
Duration 02:43:54, Distance 60.47 km
  Hjem fra Øyer Mon 19 Aug 2019 by JanB
Duration 07:52:49, Distance 515.70 km
  Drammen - Lillehammer Fri 16 Aug 2019 by JanB
Duration 03:02:37, Distance 196.07 km
181958-12072019-112605.jpg 181958-12072019-105407.jpg 181958-12072019-101131.jpg
  Til Drammen Thu 15 Aug 2019 by JanB
Duration 01:33:34, Distance 130.34 km
  MC-rivning Sun 11 Aug 2019 by JanB
Duration 02:00:33, Distance 38.02 km
  MC-ravning Sun 04 Aug 2019 by JanB
Duration 01:53:23, Distance 62.41 km

181958-11072019-125551.jpg 181958-11072019-111900.jpg 181161-05072019-220009.jpg
  Kristiansand Fri 02 Aug 2019 by JanB
Duration 00:40:33, Distance 16.29 km
  Danmark Thu 01 Aug 2019 by JanB
Duration 05:10:12, Distance 391.25 km
  Modeby Fri 26 Jul 2019 by JanB
Duration 01:05:07, Distance 40.39 km
  Hjem fra Mandal Thu 25 Jul 2019 by JanB
Duration 00:47:58, Distance 44.21 km
  Til Mandal Thu 25 Jul 2019 by JanB
Duration 01:05:21, Distance 43.42 km
181161-05072019-210623.jpg 181161-05072019-204432.jpg 179860-23062019-145632.jpg
  Drammen - Kristiansand Mon 15 Jul 2019 by JanB
Duration 03:44:24, Distance 290.65 km
  Til Lillehammer og tilbake Sat 13 Jul 2019 by JanB
Duration 12:20:18, Distance 713.76 km
  MC-RAVN Palmesus 1 Sat 06 Jul 2019 by MC-Ravn
Duration 03:40:18, Distance 35.30 km
  Tur fra Sottevik Feries ... Sun 30 Jun 2019 by GWCN
Duration 00:39:35, Distance 29.42 km
  Skottevik Feriesenter Sun 30 Jun 2019 by GWCN
Duration 01:02:59, Distance 38.32 km
  MC-RAVN 29/6 Sun 30 Jun 2019 by Mc-ravn
Duration 02:46:19, Distance 20.24 km
  Fra Bjåvann og hjem Sun 23 Jun 2019 by MC
Duration 00:36:16, Distance 22.77 km