Mine MC turer

Mine MC turer

ArneDH
19,718.33 km / 100 tracks
Legger her opp mine korte og lengre turer på MC

Custom profile page

Get your own track channel with photo, description and all your tracks. Login to the website and setup a custom profile today!

RSS Widget

Mine MC turer

  Dagstur til Strømstad Sat 15 Jun 2024 by ArneDH
Duration 09:07:08, Distance 365.45 km
  Onsdagstur med Urban Wed 12 Jun 2024 by ArneDH
Duration 02:07:20, Distance 100.32 km
  Torild Fri 07 Jun 2024 by ArneDH
Duration 06:51:27, Distance 350.16 km
  Onsdagstur med Urban Wed 05 Jun 2024 by ArneDH
Duration 03:07:58, Distance 115.71 km
  Før Urban tur Wed 05 Jun 2024 by ArneDH
Duration 02:15:04, Distance 130.99 km
  Onsdags grill tur med Urban Wed 29 May 2024 by ArneDH
Duration 05:56:16, Distance 230.19 km
  Øyern rundt Tue 28 May 2024 by ArneDH
Duration 03:07:04, Distance 138.35 km
  Onsdagstur med Urban Wed 22 May 2024 by ArneDH
Duration 05:18:58, Distance 199.68 km
  Pinsetur dag 2 Sun 19 May 2024 by ArneDH
Duration 04:55:18, Distance 212.38 km
  Pinsetur dag 1 Sat 18 May 2024 by ArneDH
Duration 08:03:18, Distance 343.19 km
  Onsdagstur Wed 15 May 2024 by ArneDH
Duration 04:58:51, Distance 164.35 km
  Til AGM for å bytte dekk Wed 15 May 2024 by ArneDH
Duration 06:27:59, Distance 223.12 km
  Vårtur dag 3 Sat 11 May 2024 by ArneDH
Duration 04:50:27, Distance 177.49 km
  Vårtur dag 2 Fri 10 May 2024 by ArneDH
Duration 06:15:18, Distance 302.11 km
  Vårtur dag 1 Thu 09 May 2024 by ArneDH
Duration 05:53:39, Distance 211.88 km
  Øvelseskjøre med Andrea ... Wed 08 May 2024 by ArneDH
Duration 06:02:40, Distance 147.04 km
  Øvelseskjøre med Andreas Tue 07 May 2024 by ArneDH
Duration 06:39:02, Distance 251.76 km
  Tur til Jessheim Thu 02 May 2024 by ArneDH
Duration 04:51:14, Distance 133.68 km
  Kråkeracet Wed 01 May 2024 by ArneDH
Duration 08:20:59, Distance 275.08 km
  Øvelseskjøre med Andreas Tue 30 Apr 2024 by ArneDH
Duration 07:33:41, Distance 284.19 km
  Grilltur Wed 24 Apr 2024 by ArneDH
Duration 03:48:09, Distance 78.95 km
  Charlottenberg med Urban Sat 20 Apr 2024 by ArneDH
Duration 07:17:07, Distance 255.38 km
  Sesongens første klubbt ... Wed 10 Apr 2024 by ArneDH
Duration 02:53:08, Distance 115.97 km
  Onsdagstur Wed 04 Oct 2023 by ArneDH
Duration 03:24:27, Distance 107.13 km
  Grilltur med Urban Wed 27 Sep 2023 by ArneDH
Duration 03:57:13, Distance 126.53 km
  Øvelseskjøre med Andreas Tue 26 Sep 2023 by ArneDH
Duration 06:41:52, Distance 250.93 km
  Hydrostranda Fri 22 Sep 2023 by ArneDH
Duration 06:37:47, Distance 358.69 km
  Onsdagstur Wed 20 Sep 2023 by ArneDH
Duration 03:20:42, Distance 90.74 km
  Onsdagstur Wed 13 Sep 2023 by ArneDH
Duration 03:56:19, Distance 163.41 km
  Øvelseskjøre med Andreas Wed 13 Sep 2023 by ArneDH
Duration 03:35:49, Distance 90.37 km
  Onsdagstur Wed 06 Sep 2023 by ArneDH
Duration 03:34:34, Distance 120.69 km
  Høsttur med Urban Fri 01 Sep 2023 by ArneDH
Duration 02:15:01, Distance 82.90 km
  Grilltur med Urban Wed 30 Aug 2023 by ArneDH
Duration 03:27:19, Distance 70.79 km
  Høk Thu 24 Aug 2023 by ArneDH
Duration 08:10:50, Distance 251.92 km
  Onsdagstur Wed 23 Aug 2023 by ArneDH
Duration 04:11:00, Distance 142.33 km
  Onsdagstur Wed 09 Aug 2023 by ArneDH
Duration 04:20:02, Distance 155.37 km
  Onsdagstur Wed 02 Aug 2023 by ArneDH
Duration 03:50:26, Distance 139.38 km
  Grillings med Urban Wed 26 Jul 2023 by ArneDH
Duration 02:41:09, Distance 87.40 km
  Onsdagstur Wed 19 Jul 2023 by ArneDH
Duration 05:25:10, Distance 184.01 km
  Onsdagstur Wed 05 Jul 2023 by ArneDH
Duration 02:36:22, Distance 63.43 km
  Tur Fri 16 Jun 2023 by ArneDH
Duration 05:52:10, Distance 239.60 km
  Onsdagstur Wed 14 Jun 2023 by ArneDH
Duration 04:27:43, Distance 169.91 km
  Tur med Chico Sun 11 Jun 2023 by ArneDH
Duration 04:44:25, Distance 138.08 km
  Onsdagstur Wed 07 Jun 2023 by ArneDH
Duration 05:27:28, Distance 183.39 km
  Grilltur med Urban Wed 31 May 2023 by ArneDH
Duration 05:08:12, Distance 142.44 km
  Pinsetur dag 4, hjem Mon 29 May 2023 by ArneDH
Duration 08:39:05, Distance 416.45 km
  Pinsetur dag 3, Berdals ... Sun 28 May 2023 by ArneDH
Duration 04:38:43, Distance 183.77 km
  Pinsetur dag 2 Sat 27 May 2023 by ArneDH
Duration 03:40:36, Distance 112.95 km
  Pinsetur dag 1 Fri 26 May 2023 by ArneDH
Duration 05:22:24, Distance 314.22 km
  Onsdagstur Wed 24 May 2023 by ArneDH
Duration 04:07:48, Distance 158.70 km

  Hjem fra Hydrostranda Sun 21 May 2023 by ArneDH
Duration 06:51:31, Distance 184.83 km
  Lørdagstur Sat 20 May 2023 by ArneDH
Duration 05:19:12, Distance 95.23 km
  Til Hydrostranda Fri 19 May 2023 by ArneDH
Duration 05:43:53, Distance 131.16 km
  Første tur med Chico 🥰 Fri 21 Apr 2023 by ArneDH
Duration 00:52:13, Distance 29.48 km
  Onsdagstur med Urban Wed 21 Sep 2022 by ArneDH
Duration 03:31:39, Distance 132.26 km
  Hjem fra Vrådal Sun 18 Sep 2022 by ArneDH
Duration 09:06:09, Distance 439.34 km
  Lørdagstur på Vrådal Sat 17 Sep 2022 by ArneDH
Duration 04:16:24, Distance 144.04 km
  Helgetur til Vrådal Fri 16 Sep 2022 by ArneDH
Duration 05:01:32, Distance 215.65 km
  Svenske tur Thu 01 Sep 2022 by ArneDH
Duration 09:25:00, Distance 403.35 km
  Hjem fra Frøystul Sun 28 Aug 2022 by ArneDH
Duration 05:22:26, Distance 214.16 km
  Rundtur Sat 27 Aug 2022 by ArneDH
Duration 04:47:58, Distance 173.21 km
  Frøystul v/Rjukan Fri 26 Aug 2022 by ArneDH
Duration 05:40:25, Distance 219.79 km
  Onsdagstur med Urban Wed 24 Aug 2022 by ArneDH
Duration 04:34:44, Distance 158.76 km
  Hjem Thu 11 Aug 2022 by ArneDH
Duration 03:38:10, Distance 337.82 km
  Jbj Tue 09 Aug 2022 by ArneDH
Duration 05:12:19, Distance 331.54 km
  Onsdagstur med Urban 😎 Wed 03 Aug 2022 by ArneDH
Duration 04:32:36, Distance 154.31 km
  Hjem fra Fagerheim fjel ... Mon 01 Aug 2022 by ArneDH
Duration 04:15:26, Distance 280.52 km
  Til Fagerheim Fjellstugu Fri 29 Jul 2022 by ArneDH
Duration 01:52:16, Distance 79.06 km
  Til Hol Thu 28 Jul 2022 by ArneDH
Duration 03:42:45, Distance 267.05 km
  Grilltur med Urban Wed 20 Jul 2022 by ArneDH
Duration 03:36:30, Distance 176.68 km
  Til Elisabeth og Stig Wed 20 Jul 2022 by ArneDH
Duration 03:11:35, Distance 249.84 km
  Til IL Wed 13 Jul 2022 by ArneDH
Duration 05:54:42, Distance 325.05 km
  Til NST Gardermoen med ... Tue 12 Jul 2022 by ArneDH
Duration 02:50:51, Distance 153.98 km
  Lørdagstur med Rolf Sat 09 Jul 2022 by ArneDH
Duration 04:10:05, Distance 254.31 km
  Fredagstur 😊 Fri 08 Jul 2022 by ArneDH
Duration 02:59:07, Distance 204.44 km
  Kosetur 😎😎 Thu 30 Jun 2022 by ArneDH
Duration 01:26:01, Distance 97.11 km
  Grilltur med Urban Wed 29 Jun 2022 by ArneDH
Duration 03:20:49, Distance 96.56 km
  St. Hans dag 3 Sat 25 Jun 2022 by ArneDH
Duration 09:15:34, Distance 477.65 km
  St. Hans dag 2 Fri 24 Jun 2022 by ArneDH
Duration 04:37:44, Distance 212.53 km
  St. Hans dag 1 Thu 23 Jun 2022 by ArneDH
Duration 03:56:33, Distance 289.57 km
  Besøk til tøsa mi ❤️ Thu 23 Jun 2022 by Arne
Duration 04:24:35, Distance 178.94 km
  Rask Hamar tur Mon 20 Jun 2022 by ArneDH
Duration 02:19:50, Distance 240.19 km
  Onsdagstur med Urban og ... Wed 15 Jun 2022 by ArneDH
Duration 03:59:50, Distance 197.89 km
  Bytte fordekk + innkjøring Wed 15 Jun 2022 by ArneDH
Duration 03:11:42, Distance 85.09 km
  Lørdagstur til Charlott ... Sat 11 Jun 2022 by ArneDH
Duration 04:19:13, Distance 244.02 km
  Pinsetur dag 4 Mon 06 Jun 2022 by ArneDH
Duration 05:51:25, Distance 280.97 km
  Pinsetur dag 3 Sun 05 Jun 2022 by ArneDH
Duration 06:30:45, Distance 296.85 km
  Pinsetur dag 2 Sat 04 Jun 2022 by ArneDH
Duration 06:33:13, Distance 298.20 km
  Pinsetur dag 1 Fri 03 Jun 2022 by ArneDH
Duration 06:21:57, Distance 266.70 km
  Øyern rundt med Wenche Sun 29 May 2022 by ArneDH
Duration 03:08:40, Distance 137.50 km
  Fin kveldstur 😊 Sat 28 May 2022 by ArneDH
Duration 03:16:01, Distance 172.32 km
  Øyern rundt Tue 17 May 2022 by ArneDH
Duration 02:12:40, Distance 122.71 km
  Hjem fra Vålerbanen Sat 14 May 2022 by ArneDH
Duration 02:49:12, Distance 152.89 km
  Urban hyttetur Fri 13 May 2022 by ArneDH
Duration 04:55:10, Distance 204.76 km
  Onsdagstur med Urban Wed 11 May 2022 by ArneDH
Duration 05:19:27, Distance 113.00 km
  Hjem fra hyttetur 😜 Sun 08 May 2022 by ArneDH
Duration 05:15:18, Distance 313.11 km
  Hyttetur 😜 Fri 06 May 2022 by ArneDH
Duration 03:04:02, Distance 161.68 km
  Onsdagstur med Urban Wed 04 May 2022 by ArneDH
Duration 04:40:03, Distance 119.15 km
  Grilltur med Urban Wed 27 Apr 2022 by ArneDH
Duration 03:19:09, Distance 91.24 km
  Onsdagstur med Urban Wed 20 Apr 2022 by ArneDH
Duration 04:13:12, Distance 158.96 km