JJensenMC tracks

JJensenMC tracks

JJensenMC
19,869.24 km / 31 tracks
LocaToWeb is a reliable GPS tracker app for Iphone and Android that shares your position to web in real time. Friends and family can follow your location live!

Egen profilside

Få din egen profilside med bilde, beskrivelse og alle dine sporinger. Log inn på websiden og sett opp!

RSS Widget

JJensenMC tracks

  BIL-ferie sommer 2020 Wed 05 Aug 2020 by JJensenMC
Duration 09:27:44, Distance 3,485.24 km
  Privatfly over Bodø og ... Wed 29 Jul 2020 by JJensenMC
Duration 01:18:58, Distance 167.60 km
  AGMshop Sarpsborg Tue 21 Jul 2020 by JJensenMC
Duration 01:31:27, Distance 103.10 km
214152-05082020-124906.jpg 214152-04082020-133601.jpg 214152-03082020-151821.jpg
  Vestlandstur 2020 Sat 18 Jul 2020 by JJensenMC
Duration 16:37:00, Distance 1,873.67 km
  Pinsetur 2020 Mon 01 Jun 2020 by JJensenMC
Duration 00:51:48, Distance 1,236.60 km
  Haugesund / Vestlandet Sun 24 May 2020 by JJensenMC
Duration 19:33:24, Distance 1,168.73 km
  26.4 - Søndagstur Sun 26 Apr 2020 by JJensenMC
Duration 05:04:19, Distance 319.02 km
  Tønsberg traktene, 2. P ... Mon 13 Apr 2020 by JJensenMC
Duration 04:23:32, Distance 274.20 km
  Ettermiddagstur Mon 06 Apr 2020 by JJensenMC
Duration 00:53:20, Distance 50.75 km
214152-02082020-124926.jpg 214152-02082020-100224.jpg 214152-01082020-134818.jpg
  Første MC tur sesong 2020 Sun 29 Mar 2020 by JJensenMC
Duration 01:50:23, Distance 88.55 km
  Lørdagstur 19.09 Sat 21 Sep 2019 by JJensenMC
Duration 03:24:54, Distance 227.73 km
  Gaustatoppen med NAF MC Sun 25 Aug 2019 by JJensenMC
Duration 08:55:42, Distance 404.19 km
  Søndagstur Sun 18 Aug 2019 by JJensenMC
Duration 05:08:08, Distance 323.24 km
  Pinsetur NAF MC Oslo Mon 10 Jun 2019 by JJensenMC
Duration 01:03:25, Distance 1,251.70 km
  Langtur med NAF MC Vestfold Sun 19 May 2019 by JJensenMC
Duration 13:21:32, Distance 672.12 km
  Tur med Vestfoldgjengen ... Wed 01 May 2019 by JJensenMC
Duration 07:24:47, Distance 307.23 km

214152-01082020-134556.jpg 214152-01082020-121724.jpg 214152-01082020-111150.jpg
  Tirsdagstur Påske Tue 16 Apr 2019 by JJensenMC
Duration 03:47:20, Distance 200.59 km
  Langweekend med NAF MC Oslo Sun 12 Aug 2018 by JJensenMC
Duration 05:10:12, Distance 1,466.76 km
  Dagstur Fri 03 Aug 2018 by JJensenMC
Duration 02:47:31, Distance 95.66 km
  Sommerferie Norway 2018 Sat 28 Jul 2018 by JJensenMC
Duration 21:31:25, Distance 3,949.80 km
  Mini Søndagstur Sun 08 Jul 2018 by JJensenMC
Duration 00:51:45, Distance 37.98 km
214152-31072020-142542.jpg 214152-31072020-103945.jpg 214152-30072020-183940.jpg
  Søndagstur Sun 01 Jul 2018 by JJensenMC
Duration 07:28:11, Distance 303.33 km
  Tindefjell - Nøtterøy Sat 30 Jun 2018 by JJensenMC
Duration 03:04:06, Distance 172.81 km
  Søndagstur Sun 24 Jun 2018 by JJensenMC
Duration 02:49:31, Distance 123.88 km
  Tindefjell - Oslo Sat 16 Jun 2018 by JJensenMC
Duration 03:06:43, Distance 201.13 km
  Kveldstur Wed 13 Jun 2018 by JJensenMC
Duration 01:51:51, Distance 88.26 km
  Søndagstur Sun 10 Jun 2018 by JJensenMC
Duration 10:03:16, Distance 557.61 km
  Oslo - Skjærhalden Sat 09 Jun 2018 by JJensenMC
Duration 07:37:06, Distance 280.14 km
  Søndagstur Sun 27 May 2018 by JJensenMC
Duration 03:08:41, Distance 113.69 km
  Torsdagstur etter jobb Thu 24 May 2018 by JJensenMC
Duration 01:38:37, Distance 57.69 km
  Trollhättan til Oslo Mon 21 May 2018 by JJensenMC
Duration 04:52:01, Distance 266.22 km