Mine MC turer

Mine MC turer

FJR 1300
13,997.96 km / 33 tracks
Legger her opp mine korte og lengre turer på MC

Custom profile page

Get your own track channel with photo, description and all your tracks. Login to the website and setup a custom profile today!

RSS Widget

Mine MC turer

  Påsketur til Tyskland Fri 19 Apr 2019 by FJR 1300
Duration 21:29:35, Distance 2,052.50 km
  Fin rundtur Mon 08 Apr 2019 by FJR 1300
Duration 03:06:27, Distance 145.61 km
  Ettermiddagstur Øyern rundt Tue 26 Mar 2019 by FJR 1300
Duration 02:12:42, Distance 133.48 km
171461-17042019-092449.jpg 171461-16042019-100654.jpg 171461-14042019-093505.jpg
  Høsttur til Vindfjelltunet Tue 16 Oct 2018 by FJR 1300
Duration 08:17:33, Distance 449.92 km
  Ettermiddagstur Thu 11 Oct 2018 by FJR 1300
Duration 04:32:04, Distance 267.96 km
  Sesongavslutning Grebbestad Sun 07 Oct 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 14:19:46, Distance 473.53 km
  MC tur til Sørlandet og ... Sun 16 Sep 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 15:26:59, Distance 623.68 km
  MC tur til Venabygd Sun 09 Sep 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 17:42:49, Distance 774.47 km
  Tur til Lygnaseter Thu 06 Sep 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:00:26, Distance 181.08 km
145462-17072018-121915.jpg 145462-17072018-121847.jpg 145462-17072018-101506.jpg
  Tur til Lysebotn Wed 22 Aug 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:41:55, Distance 188.52 km
  Tur til Lom Sun 12 Aug 2018 by NAF MC
Duration 23:47:15, Distance 1,120.55 km
  MC ferie 2018 Tue 17 Jul 2018 by FJR 1300
Duration 01:47:06, Distance 1,321.22 km
  Telemark rundt Sun 08 Jul 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 19:37:27, Distance 655.70 km
  Vindfjelltunet med grup ... Tue 26 Jun 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 08:01:23, Distance 304.28 km
  Helgetur til Sunne Sun 17 Jun 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 11:59:05, Distance 552.07 km
  Helgetur til Skaftø / S ... Sun 27 May 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 14:32:09, Distance 588.99 km
  Tur til Svelvik Thu 24 May 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 07:39:17, Distance 248.84 km

145462-17072018-101447.jpg 145462-16072018-135840.jpg 145462-16072018-135345.jpg
  Hjem fra Flåm Mon 21 May 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 09:09:47, Distance 371.40 km
  Tur til Gaustatoppen og ... Tue 22 Aug 2017 by FJR 1300
Duration 09:42:21, Distance 639.16 km
  Dagstur på Hafjell Sat 12 Aug 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:58:14, Distance 227.11 km
  Tur til Hafjell Fri 11 Aug 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:02:30, Distance 180.31 km
  Tur til Skrukkelia Thu 10 Aug 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:03:38, Distance 166.75 km
  Ut å strekke på beina Mon 07 Aug 2017 by FJR 1300
Duration 03:32:46, Distance 229.90 km
  Kvelds tur Fri 14 Jul 2017 by FJR 1300
Duration 02:08:43, Distance 127.70 km
  Tur til Oldemors Karjol Thu 13 Jul 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:09:56, Distance 166.44 km
  Tur til Holmsbu Thu 06 Jul 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:54:22, Distance 159.58 km
  Søndagstur Sun 02 Jul 2017 by FJR 1300
Duration 02:42:42, Distance 140.36 km
  Fin tur Fri 30 Jun 2017 by FJR 1300
Duration 05:22:08, Distance 261.92 km
  Tur til Vindfjelltunet Tue 20 Jun 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 07:21:06, Distance 278.57 km
  Langtur Gol/Fagernes Sat 17 Jun 2017 by NAF MC
Duration 11:11:27, Distance 519.08 km
  Ettermiddagstur Wed 14 Jun 2017 by FJR 1300
Duration 03:00:01, Distance 119.42 km
  Til Svelvik Thu 01 Jun 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:06:37, Distance 182.16 km
  Første godtur Sun 23 Apr 2017 by FJR 1300
Duration 02:28:10, Distance 145.74 km