Mine MC turer

Mine MC turer

Privat
26,679.24 km / 70 tracks
Legger her opp mine korte og lengre turer på MC

Custom profile page

Get your own track channel with photo, description and all your tracks. Login to the website and setup a custom profile today!

RSS Widget

Mine MC turer

  Bytte bakdekk Tue 17 Sep 2019 by Privat
Duration 02:19:08, Distance 128.94 km
  Ørje Sun 15 Sep 2019 by NAF MC
Duration 05:15:59, Distance 219.65 km
  Grebbestad Sat 14 Sep 2019 by Privat
Duration 08:16:22, Distance 429.86 km
177822-09062019-113249.jpg 177822-09062019-113235.jpg 177822-08062019-123408.jpg
  Maura rundtur Thu 12 Sep 2019 by Privat
Duration 01:41:09, Distance 93.45 km
  Hjem fra 40.000 km service Wed 11 Sep 2019 by Privat
Duration 01:46:44, Distance 83.87 km
  Øyern rundt via Momo Fri 06 Sep 2019 by Privat
Duration 02:24:13, Distance 142.22 km
  Rundtur i Regnvær Wed 04 Sep 2019 by Privat
Duration 09:20:57, Distance 238.13 km
  Skjønhaug Tue 03 Sep 2019 by Privat
Duration 03:03:14, Distance 115.50 km
  Årnes Mon 02 Sep 2019 by Privat
Duration 01:40:51, Distance 103.03 km
177822-08062019-123303.jpg 177822-08062019-093209.jpg 177822-08062019-093111.jpg
  Fin søndags tur :-) Sun 01 Sep 2019 by Privat
Duration 03:48:43, Distance 227.13 km
  Divestore Fri 30 Aug 2019 by Privat
Duration 03:19:16, Distance 187.51 km
  Rudskogen Thu 29 Aug 2019 by Privat
Duration 05:15:39, Distance 194.35 km
  August tur med Lihn Sun 18 Aug 2019 by Privat
Duration 15:49:14, Distance 1,292.99 km
  Queen kveld på Dokka Sat 10 Aug 2019 by Privat
Duration 05:04:56, Distance 322.65 km
  Rudskogen Thu 08 Aug 2019 by Privat
Duration 03:58:05, Distance 193.22 km
  Skjønhaug Wed 07 Aug 2019 by Urban MC
Duration 04:30:32, Distance 121.31 km
  Harrytur Wed 07 Aug 2019 by Privat
Duration 04:26:16, Distance 254.14 km
  Verdens ende 😊 Fri 26 Jul 2019 by Privat
Duration 16:25:00, Distance 590.19 km
  Tur til Vormsund Wed 24 Jul 2019 by Urban MC
Duration 04:43:33, Distance 191.95 km
  Tur Tue 23 Jul 2019 by Privat
Duration 03:38:03, Distance 214.27 km
  Tur i Østfold 😊 Sat 20 Jul 2019 by Single Motorsyklister ...
Duration 06:09:17, Distance 259.21 km
  Hente Celine sine MC klær Fri 12 Jul 2019 by Privat tur
Duration 06:46:38, Distance 359.46 km
  Tur til Atlanterhavsvei ... Thu 11 Jul 2019 by MC-tur Norge og Europa
Duration 10:21:36, Distance 1,394.75 km
  Telemark og Lysebotn Sun 30 Jun 2019 by Privat tur
Duration 09:28:44, Distance 1,344.94 km
  Rundtur Ski, Solbergfoss Mon 24 Jun 2019 by Privat tur
Duration 04:24:56, Distance 187.90 km
  Hurum Sat 22 Jun 2019 by Single Motorsyklister ...
Duration 06:55:22, Distance 165.61 km
  Kosetur Wed 19 Jun 2019 by Privat tur
Duration 01:55:03, Distance 114.40 km
  Pinsetur 2019 Mon 10 Jun 2019 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:41:33, Distance 1,290.46 km
  Rundtur, Hurum, Drammen ... Sun 02 Jun 2019 by Privat tur
Duration 05:55:17, Distance 312.49 km
  Dagstur rundt Rjukan ++ Fri 31 May 2019 by NAF MC
Duration 09:35:49, Distance 505.37 km
  Harrytur til Charlottenberg Mon 27 May 2019 by Privat tur
Duration 05:13:59, Distance 224.26 km
  Kosetur med Celine Sun 26 May 2019 by Privat tur
Duration 04:28:31, Distance 165.46 km
  Tur til Lygna Tue 14 May 2019 by Single MC kjørere på tur
Duration 03:35:53, Distance 166.95 km
  Ski - Lørenskog via MoMo Mon 13 May 2019 by Privat tur
Duration 04:23:51, Distance 126.09 km
  Randsfjorden rundt Sun 12 May 2019 by Privat tur
Duration 06:38:46, Distance 305.52 km

177822-08062019-093005.jpg 177822-08062019-092952.jpg 177822-08062019-092732.jpg
  Bjørkelangen Tue 30 Apr 2019 by Privat tur
Duration 02:59:11, Distance 158.18 km
  Minneåsen, Brandbu ++ Mon 29 Apr 2019 by Privat tur
Duration 04:52:01, Distance 255.89 km
  Påsketur til Tyskland Fri 19 Apr 2019 by MC-tur Norge og Europa
Duration 21:29:35, Distance 2,052.50 km
  Fin rundtur Mon 08 Apr 2019 by Privat tur
Duration 03:06:27, Distance 145.61 km
  Ettermiddagstur Øyern rundt Tue 26 Mar 2019 by Privat tur
Duration 02:12:42, Distance 133.48 km
177822-07062019-144148.jpg 177114-02062019-103013.jpg 177114-02062019-102951.jpg
  Høsttur til Vindfjelltunet Tue 16 Oct 2018 by Privat tur
Duration 08:17:33, Distance 449.92 km
  Ettermiddagstur Thu 11 Oct 2018 by Privat tur
Duration 04:32:04, Distance 267.96 km
  Sesongavslutning Grebbestad Sun 07 Oct 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 14:19:46, Distance 473.53 km
  MC tur til Sørlandet og ... Sun 16 Sep 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 15:26:59, Distance 623.68 km
  MC tur til Venabygd Sun 09 Sep 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 17:42:49, Distance 774.47 km
  Tur til Lygnaseter Thu 06 Sep 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:00:26, Distance 181.08 km
  Tur til Lysebotn Wed 22 Aug 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:41:55, Distance 188.52 km
  Tur til Lom Sun 12 Aug 2018 by NAF MC
Duration 23:47:15, Distance 1,120.55 km
  MC ferie 2018 Tue 17 Jul 2018 by Privat tur
Duration 01:47:06, Distance 1,321.22 km
  Telemark rundt Sun 08 Jul 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 19:37:27, Distance 655.70 km
  Vindfjelltunet med grup ... Tue 26 Jun 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 08:01:23, Distance 304.28 km
  Helgetur til Sunne Sun 17 Jun 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 11:59:05, Distance 552.07 km
  Helgetur til Skaftø / S ... Sun 27 May 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 14:32:09, Distance 588.99 km
  Tur til Svelvik Thu 24 May 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 07:39:17, Distance 248.84 km
  Hjem fra Flåm Mon 21 May 2018 by Single MC kjørere på tur
Duration 09:09:47, Distance 371.40 km
  Tur til Gaustatoppen og ... Tue 22 Aug 2017 by Privat tur
Duration 09:42:21, Distance 639.16 km
  Dagstur på Hafjell Sat 12 Aug 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:58:14, Distance 227.11 km
  Tur til Hafjell Fri 11 Aug 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:02:30, Distance 180.31 km
  Tur til Skrukkelia Thu 10 Aug 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:03:38, Distance 166.75 km
  Ut å strekke på beina Mon 07 Aug 2017 by Privat tur
Duration 03:32:46, Distance 229.90 km
  Kvelds tur Fri 14 Jul 2017 by Privat tur
Duration 02:08:43, Distance 127.70 km
  Tur til Oldemors Karjol Thu 13 Jul 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:09:56, Distance 166.44 km
  Tur til Holmsbu Thu 06 Jul 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 04:54:22, Distance 159.58 km
  Søndagstur Sun 02 Jul 2017 by Privat tur
Duration 02:42:42, Distance 140.36 km
  Fin tur Fri 30 Jun 2017 by Privat tur
Duration 05:22:08, Distance 261.92 km
  Tur til Vindfjelltunet Tue 20 Jun 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 07:21:06, Distance 278.57 km
  Langtur Gol/Fagernes Sat 17 Jun 2017 by NAF MC
Duration 11:11:27, Distance 519.08 km
  Ettermiddagstur Wed 14 Jun 2017 by Privat tur
Duration 03:00:01, Distance 119.42 km
  Til Svelvik Thu 01 Jun 2017 by Single MC kjørere på tur
Duration 05:06:37, Distance 182.16 km
  Første godtur Sun 23 Apr 2017 by Privat tur
Duration 02:28:10, Distance 145.74 km